Avaleht Mis toimub? Kontakt Mängutuba
WebMail| Log in

TERE LAPSEVANEMAD JA LAPSED!

Nupu Keskuse Lastehoid Nupsik ootab hoidu ja mängutuppa kõiki väikseid sõpru! Osutame lastehoiuteenust ning tööaegadest vabal ajal on võimalik meie juures pidada sünnipäevasid jt lastega pidusid. Lastehoid on avatud E-R kell 7.40 - 17.30.

Registreerimine lastehoidu

Kõigil, kes soovivad oma lapsele kohta Nupu Lastehoius, palume täita registreerimisankeedi ja viia see Nupu Lastehoidu või saata aadressil marge@nupu.ee

Hinnad:

Täname omavalitsusi, kes meie lastehoiu lapsi kohatasude osas toetavad. Aitäh Elva vald, Tartu linn, Nõo vald!     

Lastehoiu kohatasu vanematele on seotud töötasu alammääraga. Seoses sellega on meie hinnakiri alates 01.01.2019 järgmine:


- kuutasu 43,20 € / kuu - kohaliku omavalitsuse toetusega kui lapsevanemal on sissekirjutus Elva linna, Elva valla, Nõo valla jt lähivaldades (8% alammäärast) 

- kuutasu 75,00 € / kuu
- kohaliku omavalitsuse toetusega kui lapsevanemal on sissekirjutus Tartu linnas (15% alammäärast
)


- kuutasu 383 € / kuu - ilma omavalitsuse toetuseta

NB! Elva linna lastel on koha saamiseks vajalik linna lasteaia järjekorras olemine! Linn toetab lapsi vanuses alates 1,5. eluaastast!

Oluline:

·  Võtame vastu lapsi alates nende 18. elukuust. Võtke meiega ühendust, et lapse hoidu toomisega seonduv üle täpsustada!

·  Meie sõlmime lepingu lapsevanemaga ja suhtleme toetuse osas kohaliku omavalitsusega vajadusel ise edasi. Teatud juhtudel on vajalik, et lapsevanem esitaks avalduse omavalitsusele ise (täpsustame lepingu sõlmimisel koos lapsevanemaga).

·   Eraldi arvestus on söögirahade osas, mis tasutakse iga kuu lõpus arve alusel ülekandega. Ühe pika päeva söögiraha on alates 1.jaanuarist 2018.a. 3,50 eurot.


Mängutuba

Mängutoa kohta täpsem info lingilt
Mängutuba

Vaata aktuaalset infot meie Facebook'i lehelt! Klicki siia!

 

Peatse kohtumiseni!
Lastehoid Nupsik

marge@nupu.ee
+372 5370 5973
Kirde 2a, Elva linn